Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2024 orvosi felvételi szóbeli?

2024 orvosi felvételi szóbeli?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam, hogy csak az elsőnek megjelölt hely szóbelijére kell elmennem, mert az egyetemek elfogadják egymás pontjait.

Most viszont kaptam emailt a többi egyetemtől, hogy jelentkezzek az ő felvételi szóbelijükre.

Erről mit tudtok?



márc. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Felvi.hu mit ír erről?
márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Vedd a telefont a kezedbe es telefonálj, egy ilyen fontos kérdésben mint a jövőd, nem itt érdeklődnék, hanem az adott intézmény tanulmányi osztályán, telefonon/emailben/szemelyesen.
márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan az 1-nek megjelölt hely hív be és oda is kell menned,a többinek is el kell fogadnia az ott kapott eredményt.De mindenképp érdeklődj az egyetemeknél,valószínűleg valami kavarodás történt,egyébként nem csoda,amilyen fejetlenség van.
márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!