Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy érzed neked is nagyon...

Úgy érzed neked is nagyon hamar elmentek az egyetemi évek? és hogy nem volt akkora durranás?

Figyelt kérdés

mondva ezt úgy, hogy mindenben aktívan részt vettem, jártunk el barátokkal az egyetemi programokra, erasmusoztam stb. Mégis két hónappal a diploma előtt úgy érzem: tényleg ennyi? pedig igazán maxoltam a lehetőségeket. De valahogy nem lett olyan mint a filmekben...lány karra jártam, lány barátaim lettek csak, nem lett életre szóló szerelmem, régi fix gimis barátok megvannak (akikért nagyon hálás vagyok)

education néztem mekkora bulinak vannak eladva az egyetemek, közösségek stb az enyém mégse volt ilyen élőben, habár tényleg nagyon tartalmas volt

de mégis hiányérzetem van. Azt hittem mire diplomázok már eljegyzésem is lehet, hogy mekkora dolog..pont úgy érzem magam mint 20 évesen mikor elkezdtem



márc. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pesig határozottan az ellenkezője, már 8 éve végeztem de életem legemlékezetesebb időszaka volt, rengeteg vizsga, utána extrém party-k, szerelmek, szex, semmire gondom-bajom nem volt csak az, hogy anal vizsgán megb..sz-e egy függvény vagy kivágnak fizikáról. Bármikor amikor leszállok a Petőfi híd budai hídfőnél teljesen elkap a mérhetetlen nosztalgia.
márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon élveztem és megkaptam mindent, amire vágytam illetve felsoroltál. Oké, eljegyezve nem vagyok, de stabil, 2 éve tartó kapcsolatom van, és 21-22 évesen szerintem az eljegyzésesdi korai, akármennyire is biztos az ember a párjában. (Ennyi idősen végeztem, 19 évesen kezdtem az egyetemet)


Volt buli, koli, barátok, szerelem, szakmai közeg, mentor, a karrirhez kapcsolódó kérdéseim tisztázódtak és hatalmas felívelésben volt részem.


Nálunk kb kiegyenlített volt a lányarány amúgy, de nem hinném hogy ez akkora nagy faktor. Nem csak egy szak létezik.


Én kicsit visszafogottabb vagyok, de megtaláltam a számomra megfelelő szintű bulizást és ehhez a társaságot.


Elrepült igen. Egyszer éreztem, hogy "ennyi volt?", mikor egy random kedd délután kisétáltam a záróvizsgám után.


(Nem ennyi volt, visszajárok még a koliba vendégként néha, tartom a kapcsolatot a szaktársaimmal, akkor is tartottam, amikor külföldön voltam.) Azok az emberek, sem a lehetőségek nem szűntek meg teljesen.

márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nekem nem: úristen mennyi helyen voltam. Mennyi élményt, barátot és tapasztalatot szereztem. Hanem annak a hiányát érzem “mi lehetett volna még” vagy ilyesmik
márc. 20. 23:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is a legmeghatározóbb éveknek gondolom, szakmailag, tdk minden volt nekem
márc. 20. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szépnek szép volt, olykor kínlódós, unalomba fulladós, máskor meg nagyon érdekes. Kicsit bánom hogy kihagytam néhány kirandulást, és hogy még az elején nem bíztam jobban magamban, és jobb lett volna a tanulási technikám. Akkor nem csúsztam volna.
márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!