Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Férfi tanárt aki 19 éves...

Férfi tanárt aki 19 éves lánnyal jár,egyáltalán hogy engedik tanítani???

Figyelt kérdés

Gimiseket tanít miközben párkapcsolata van egy 19 éves fiatal lánnyal.


És ráadásul vagy 20 évvel idősebb a kislánynál.



márc. 21. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Tehát egy 19éves az kislány? Agyban még lehet, de testileg semmiképp.
márc. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a tanítványa, ill. a tanítványainál nem "próbálkozik" akkor mi a baj?
márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok problémát.
márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen már felnőt. Ha nem abban az iskolában tanít ahol a lány tanul akkor nincs vele probléma. Semmilyen törvény nem tiltja, hogy egy jogilag nagykorú személy csak és kizárólag X évvel idősebb nagykorú személlyel járhat.


Akkor is problémád lenne vele ha nem tanár lenne? Vagy egy 80 éves nyugdíja mérnökkel már járhatna?

márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a diáknak túl sok köze nincs a tanár magánéletéhez... De ha már mégis ezt tuja, akkor kérdés: a lány a tanítványa, a suliba jár, van bármilyen előnye abból (protekció jelleggel), hogy a párja tanár?


Fordítsuk meg a dolgot: te sosem néztél rá idősebb pasira (felteszem, hogy te is kamasz lány vagy)? Esetleg nem flörtölgettél idősebbekkel? Tegyük fel, hogy igen... nyilván nem úgy kezdődik a flört, hogy tanít törit gimiben... Amikor megtudod, akkor te azonnal dobod, csak mert van egy X nevű foglalkozása?


Kicsit nekem az a gyanúm, hogy kérdés mögött irigység, önzés vagy más negatív érzület áll...

márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
14 a beleegyezési korhatár. Ha mindketten akarják, akkor akár 14 évessel is lehetne, ha a szüleinek sincs ezzel gondja. Láttam már ilyet. 18 felett meg már a szülei sem szólhatnak bele.
márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kivetnivalót nem találok benne.


22/F

márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az érzésem, hogy fiú vagy és tetszik a lány és irigyled a férfit.


Amikor gimis voltam én is irigyeltem az osztálytárs lányok pasijait, akik mind 20 felettiek voltak. A lányok általában nem a saját korosztályukkal járnak. A férfiaknak is a fiatalabbak tetszenek nagy általánosságban. A 18-19 évesek pedig minden korosztálynak tetszenek. A 80 éveseknek is.

márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lány is nem éri, hogy egy ennyi idős lány miért jár egy "öreg" pasival. De a helyzet, hogy az emberek nem egyformák.
márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, mert nem ütközik semmibe. Vagy kérdező, szerinted hozzanak törvényt, hogy férfi csak akkor taníthat ha impotens vagy ha "Ámbár tanár úr" szinten tutyimutyi? (A karakter egy filmcím, Koltay játszotta: szerencsétlen anyukájával élő idősödő matektanár)


Nyilván nem helyes, ha a saját tanítványával folytat viszonyt, de azon kívül miért ne.

márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!