Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OE-NIK vagy PE-MIK levelező...

OE-NIK vagy PE-MIK levelező Mérnökinformatikus szak?

Figyelt kérdés
Mindkét szakot megjelöltem, viszont még nem tudtam véglegesen választani a kettő közül. Ahogy láttam, a PE-MIK-en első félévekben még C/C++-t is tanítanak, amit némileg szivatásnak érzek és itt egyáltalán nincs specializáció. Az OE-NIK ezzel szemben annyival másabb, hogy ott elvileg C#-ban van a programozás, viszont számomra egy nagy hátránya, hogy az egyetlen specializió, ami ott levelezőn választható, az a Big Data, ami engem nem igazán ragad meg, és később sem szeretnék azzal foglalkozni, inkább szoftverfejlesztési területen mozognék. Esetleg az felmerült bennem ötletként, hogy majd 5. félév környékén, speciálizálódás előtt átjelentkeznék Budapestre, nappali képzésre, mert ott van szoftveres specializáció is. Egyébként már annyira nem ismeretlen számomra a programozás, van egy Szoftverfejlesztő OKJ-m és most is ebben dolgozom. Kíváncsi lennék tapasztalatokra, meglátásokra, véleményekre a kérdésemmel kapcsolatban. 20/F

márc. 23. 22:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!