Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mérnökinformatikus/levelező/...

A mérnökinformatikus/levelező/állami szak első évében mik a legnehezebb tárgyak? Melyik sulit ajánljátok, pannon vagy Dunaújváros? Esetleg másikat? Nehéz elvegezni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak saját tapasztalat, analízis1 és számítógép architektúrák illetve ha a mai napig papíron kell kódolgatni akkor az algoritmusok és adatstruktúrák tud nehéz lenni. Suli kérdést passzolom, egyik sem túl jó itthon szerintem. Az hogy nehéz-e az az alapvető hozzáértésen, rátermettségen és a szorgalmadon múlik. De aki igazán akarja az elvégzi. Sok sikert!
2022. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a hasznos választ! 12 eve erettsegiztem, nincs emelt semmiből, van egy okj 54 informatika rendszerüzemeltető papirom meg egy középfokú nyelvvizsgam. Szted van értelme levelezőn nekiallnom?
2022. júl. 8. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Felvesznek most épp emelt nélkül? Amúgy kisebbségben leszek, és mások azt fogják mondani, hogy ~90 alatti emelt infó nélkül hagyd, de szerintem simán, én is az egyetem alatt (direkt nem mondom, hogy az egyetemen) tanultam meg mindent ami fontos, előtte nem tudtam semmit max nem voltam informatikai analfabéta
2022. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Nem, emelt nélkül nem vesznek fel, de az angol viszonylag jól megy ezért raknék egy emelt angolt, és akkor felvennének levelezőre úgy hogy államin lennék. Ezért gondoltam hogy megérne egy próbát, mert nem lenne veszíteni valóm.
2022. júl. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!