Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme fellebbezni...

Van értelme fellebbezni szociális ösztöndíj elutasításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már volt hasonló kérdésem, de ott nem ezt a kérdést tettem fel. Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi. A Nyíregyházi Egyetemen elutasították a szociális ösztöndíjam. Nem azért mert nem vagyok rá jogosult (tehát nem szorulok rá eléggé szociálisan), hanem mert konkrétan érvénytelen lett a pályázatom, mert a velem egy háztartásban élő szülőm jövedelmi státuszát nem megfelelően jelöltem meg. Ezért lettem elutasítva. Ebben az esetben sincs értelme a fellebbezésnek?

márc. 24. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megpróbálnám a méltanyossági kérelmet.
márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az pontosan mit takar?
márc. 24. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"hanem mert konkrétan érvénytelen lett a pályázatom, mert a velem egy háztartásban élő szülőm jövedelmi státuszát nem megfelelően jelöltem meg"


És miért nem jelölted meg megfelelően? Csalni akartál vagy egy formanyomtatvány kitöltése meghaladja a képességedet? Adj be méltányossági kérelmet és lehetőleg az előírtaknak megfelelően töltsd ki, mert nem viccből kérik!

márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

van értelme, már rég meg kellett volna tenned. Nem csúsztál le még a fellebbezés határidejéről? Kapd össze magad és intézd el holnap. Nem értem a kérdést meg a várakozást, nincs vesztenivalód.


Nekem a kolis jelentkezésre volt sikeres fellebbezésem (jogosan, elszámolták a pontokat, valamit nem vettek figyelembe, emiatt alapból nem jutottam volna be).

márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 Dehogy akartam csalni...

#3 Nem csúsztam le, még nem adták ki az elutasító határozatokat, és csak azzal lehet fellebbezni.

márc. 25. 06:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik egyetem, de idén nekem is volt ilyen problémám. Elfogadták a fellebezésemet.
márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én tegnap voltam érdeklődni ezzel kapcsolatban. Azt mondták ne fűzzek sok reményt a fellebbezéshez .
márc. 27. 05:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Emiatt már nincs is motivációm megpróbálni.
márc. 27. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!