Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 1990/1991-es tanévben...

X0 kérdése:

Az 1990/1991-es tanévben tényleg nem volt 3.-ban környezetismeret?

Figyelt kérdés

Csak nemrég vettem észre, hogy 2.-ban volt, 3.-ban a bizonyítványban ki van húzva, 4. 5.-ben is van: furcsa ez a megszakítás, hogy megszüntetem, később újra behozom. Csak elírás lenne? Az óraszám is igen kevés lenne nélküle: napi 4 óra az heti 20 óra, 1.-ben 17-20 óránk lehetett hetente, az óraszám fokozatosan nő, tehát 3.-ban heti 20 óra körül kellene lennie. Akkoriban úgy emlékszek ezek voltak a heti óraszámok:

3 testnevelés

4 matematika

2 nyelvtan

2 irodalom

Ez heti 11 óra, így technika, rajz, ének-zenéből is heti 3 óra kellene, ami azért egy kicsit sok, nekem heti 2 rémlik, így még kellene heti 3 óra környezetismeret is. Köszi.



márc. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan 90/91-ben én még csak másodikos voltam, de nálunk volt környezet akkor is és harmadikban is a bizonyítványom szerint. Nekünk egyébként szerintem tök más óraszámaink voltak, például heti 4 matek biztos nem, volt viszont osztlyfőnöki óra.
márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es: köszi. Általános iskoláról van szó természetesen. Nekünk 5.-től volt osztályfőnöki óránk, ahogy történelem is, 6.-tól fizika, biológia, földrajz. Nektek mikortól volt osztályfőnöki? Heti hány matematika volt? Nekem végig 4 volt.
márc. 25. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyire pontosan nem emlékszem, de a heti 4 matek biztos, hogy megmaradt volna traumatikus élményként, annyival minket tutira nem kínoztak. :) Amiről eszembe is jutott, hogy volt pl. hittan, bár az talán nulladik (vagy sokadik) órában, mivel arra nem mindenki járt.
márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!