Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elfogadnak nem teljesen...

Elfogadnak nem teljesen tanulmányokhoz kapcsolódó szakmai gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Az ELTE-GTK Nemzetközi gazdálkodáson vagyok hallgató, és szeptembertől kell elvégeznem a szakmai gyakorlatomat. Jelenleg keresek munkát, azonban kicsit IT-sabb munkákra (adatelemző gyakornok, Power BI fejlesztő gyakornok, hasonlók) is beadtam a jelentkezésemet, ami leírás alapján nem tűnik annyira gazdasági munkának, viszont érdekel. Ha esetleg ilyen helyre vesznek fel, az is leigazolható?


Próbáltam keresni valami dokumentumot a követelményekkel kapcsolatban, de csak annyit találtam, hogy van egy "előzetes elfogadhatóság" nevű dokumentum, amit akkor lehet leadni, ha már felvetted a szakmai gyakorlat tárgyat + a munkád is megvan, és a munkaköri leírás alapján elbírálják, hogy leigazolható-e szakmai gyakorlatként. Szabválként vettem fel adatelemzős és infós tárgyakat, de fogalmam sincs, hogy azokat nézik-e ilyenkor. Ahol már volt első körös interjúm ott azt mondták szívesen leigazolják a gyakorlatomat, ha az egyetemnek is megfelel.


Minél hamarabb szeretnék munkát találni megélhetés miatt, viszont azt sem szeretném, hogy felvegyenek valami munkára, aztán szeptemberben kiderül, hogy nem fogadják el és kapkodjak hogy találjak valamit ami elfogadható.


Tudom, hogy opció, hogy keressek valamit ami 100% jó lehet, de mivel ilyesmi irányba szeretnék majd elmenni mesterre, így preferáltan egy kicsit IT-sabb munkát szeretnék elvállalni, amennyiben lehetséges.


Esetleg tudna valaki segíteni aki szintén az ELTE GTK-ra jár/járt és volt hasonló helyzetben?



márc. 27. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!