Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon is kötelező...

Magyarországon is kötelező már minden szülinapi buliba az egész osztályt meghívni? Vagy iskolája válogatja?

Figyelt kérdés
Ahol én élek külföldön, ott ez van, és fölmerült bennem, hogy vajon van-e ilyen Magyarországon is. Tapasztalt már valaki ilyet?

márc. 31. 07:17
A kérdező szavazást indított:
Már hallottam ilyenről Magyarországon is.
Minden magyar iskolában ez van.
Én még nem hallottam ilyenről Magyarországon.
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Magyarországon? Buli? O_o
márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha be is jönne ez az újabb őrület?! miért vagyok én köteles bárkit is vendégségbe hozni?? anno nem mindegyik osztálytársam kedveltem, legfőképp a beképzelt okoskodó pénzes szülők gyerekeit, nem tudtam velük azonosulni. Meg te nem tartod meg, mert utálod, kiütéses vagy tőle stb, ez egy xarság azért ott kint.
márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom iskolájában nem divat, de a barátnőm fiánál igen. Minimum az összes fiút hívnia kell, mert különben megy a pofavágás, meg beszólnak a szülők a gyereknek, ultra gáz szokás szerintem, főleg, hogy nem mindenki engedheti meg magának a 25 fős bulikat. A lányom iskolájában meg az a gáz szokás, hogy egyes anyuka eldönti, milyen "nagy" ajándékra adjuk össze a pénzt plusz azon kívül kell vinni kis ajándékot is, egy-egy szülinap van, hogy 20ezer körül állna meg. Általában én vagyok az, aki tiltakozik, hogy bocsi Gabi, nem adunk be fejenként 10ezret, hogy Mucika gokartot kapjon... De vannak, akik szó nélkül fizetnek, meg viszik az 5-6 ezres "kicsi" ajándékot is. Utálatos szokás, az én gyerekkoromban nem volt ilyesmi.
márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!