Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen létezik, átvehetnek...

Ilyen létezik, átvehetnek így, főleg államira?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: nem voltam biztos a tanulmányaimat illetően, meg magávar ragadott a bulizás, a nagyváros. Nem lett elég kredtitem, kicsaptak.


Most jön a csavar... Megembereltem magam, és ugyanazt a szakot a jelenlegin folytatom.

Viszont gáz az egész szervezése, ég és föld. Az első jobb volt.


Visszavehetnek államira?

Ottani TO már megkérdezve... Elvileg a dékánnak kell írnom. Csak a részleteket nem vágomm.

Meg külön kérdés: ez most méltányossági lenne?



ápr. 1. 19:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Állaamis vagyok* most is.
ápr. 1. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Átvételt kell kérni formanyomtatványon és nem a dékán dönt, ez nem máltányossági kérelem. Az átvételi kérelem beadásának vannak feltételi ezt az adott egyetem szabályzata rögzíti. Ha megírod, akár privátban is én megnézem.
ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2


Irtam privátot.


Volt egyetememen a TOs mondta, hogy a dékán dönti el. És ennyit tudok.

ápr. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!