Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másnak adták a neptun kódom?

Másnak adták a neptun kódom?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, ha valaki egyetemen tanul örökre ugyanaz marad a kódja.


Fokszon tanultam volt egy neptun kódom, majd kihagytam 3 éves és most alapszakon tanulok, kaptam egy teljesen más kódot.


De vajon miért nem kaphattam meg ugyanazt?


ápr. 4. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neved nem változott?
ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk anno alapszakon azt mondták személyes adatok alapján generálódik (név, anyja neve, születési dátum amit biztos belevesznek).

Alapszakot és az első mestert más egyetemen végeztem, de ugyanazt a kódot kaptam, viszont mikor a második mestert kezdtem ahol az alapszakot is végeztem már férjezett névvel jelentkeztem úgyhogy új neptun kódot is kaptam.

ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vain ilyen kérvény a neptunban, amit két neptun kód esetén le lehet/kell adni.
ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van pasi ismerősöm, akinek nem változott a neve, de volt olyan képzés, amihez új neptun kódot kapott. Szóval megesik, bár azt nem tudom, mitől függ.
ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem változott a nevem és ugyanazon az egyetemen folytattam a tanulmányokat.

Bajnak nem baj számomra, csak meglepett és gondoltam megkérdezem járt e így más is

ápr. 4. 23:53
 6/8 A kérdező kommentje:
3: Milyen kérvény?
ápr. 4. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:

BMEn ez a kérvény:


055 A felvételi határozatban szereplő Neptun kódja mellett másik Neptun kódja is van


Mivel nem tudom melyik egyetemre jársz igy nem tudom megnézni a neptunodat hogy nálatok melyik a kérvény pontosan

ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a kérvényeket, nincs erre vonatkozóan kérvény.


De nem is értem, hogy mire szolgál ez a kérvény?

Nekem kellene kérelmezni, hogy ugyanaz legyen a kódom mint a FOKSZ-on?

Tehetek én arról, hogy ők nem azt adták?

Egyébként az alapszakos neptun-om-ból, ha átlépek a FOKSZ-os-ba akkor ott is az alapszakos neptun kódom szerepel mostmár ( ami fokszon nem az volt...)

ápr. 5. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!