Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozati interjúkat...

Szakdolgozati interjúkat hogyan elemezzek?

Figyelt kérdés

Leírom amit eddig tanultam/hallottam és kérlek egészítsétek ki, segítsetek mert el vagyok veszve.

Megvan az interjú, fel is lett véve. Ennek elkészítem a leiratát ha kell átfogalmazom hogy egy “rendes” folyó szöveg legyen belőle.. (nem tudom ennek van e így értelme)

Ezt megcsinálom az összes interjúmmal. Majd a szakirodalmi részem és a kutatási kérdéseim alapján kategóriákra szedem őket.

Hallottam ilyen színkódolós technikáról. Ez azt jelenti hogy mindegyik interjúban ha ugyanarról a témáról beszéltek akkor az azonos színnel jelölöm?

A kutatásmódszertan, adatgyűjtési és elemzési módszerek valamint az eredmények elemzése fejezet milyen dolgokat érdemes leírni. Persze azt tudom hogy nyilván leírom hogy interjút készítettem és miért pont interjút választottam de ezen kívül miket szoktak még belefoglalni ezekbe a részekbe?

Elnézést ha kaotikus a kérdésem, köszönöm előre a válaszokat!

Egyébként turizmus(szálloda) témában írok.



ápr. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy mit és hogy írsz le egy ilyen alacsony egzisztenciájú szakon nem várnak tőled Nobej-díjt érdemlő disszertációt, csak legyen kész. Legtöbb esetben el sem olvassák. Már azzal túl sok energiát fektettél a szakdolgozatba hogy ezt a kérdést kiírtad.
ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A konzulensed nem segítőkész? Ezeket pont vele kellene jó alaposan átbeszélned. Ő ért a szakmához is, és jól ismeri, hogy milyen elvárásoknak kell megfelelned a szakdolgozatodban.
ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Segítőkész, de én azt kérdeztem ki az aki itt tud segíteni, nem pedig életvezetési tanácsot vagy kritikát kértem.

Köszi:)

ápr. 11. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha színkodolod a válaszokat akkor azt a kutatásmódszeranál kell leírni.
ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!