Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatban mennyire kell...

Szakdolgozatban mennyire kell arra figyelni, hogy minden igaz is legyen amit írok?

Figyelt kérdés

A választott cégem nem igen szándékozik részemre adatokat szolgáltatni (pedig amikor felkerestem őket arról volt szó, hogy persze).


Ami nyilvános abban is nagy a káosz, fogja ezt ténylegesen ellenőrizni valaki?

Bár ahhoz sok sikert, mert neki sem lesz egyértelmű, azt gondolom.


ápr. 5. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted ha elég lenne kitalált dolgokat írni adatok helyett, érdemes lenne egyáltalán szakdolgozatot iratni bárkivel is????
ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Olvasni! Hogyne olvasnák és olyan fogja olvasni aki egy perc alatt összerakja a kamu hivatkozásokat.
ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a "minden" szó megvan?


Nem azt írtam, hogy fiktív cégről írok, fiktív adatokat, de ha nem hajlandóak kiadni az adatot mit csináljak?

Várjak a végtelelenségik?


Tisztában vagyok vele, hogy kell igazolni is honnan vettem az adatokat, de nem feltételen mindent és szeretnék vele haladni.

Nem utolsó pillanatban kezdtem el írni, van még időm a leadásig, de már többször írtam nekik e-mailt, telefonon hívtam és nem reagáltak, személyes találkozásra is kértem időpontot, hiszen nem helyben van és potyára nem akarok felutazni, ha úgy van de szerintem az e-amil váltás a mai világban megoldható lenne, amennyiben válaszolnának.

ápr. 5. 20:26
 4/7 A kérdező kommentje:

2:

Kamu hivatkozás az milyen?

ápr. 5. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak nem valami lusta döghöz kerül, alap, hogy átnéik az összes hivatkozásod. Nem érdemes ilyennel játszani, nagyon rossz vége lehet.


Milyen szakdoli? Mennyire fontosak az adatok, amik hiányoznak? Semmiképp sem tudod normálisan megírni nélkülük? Témavezetődnek mi a véleménye?

ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:

Nem hivatkozásról van szó! Akkor én is megtudnám nézni, ha elérhető lenne.

Nem szám adatok. Szimplán csak a működéssel kapcsolatban, amihez nem hiszem, hogy bármilyen bíráló hozzáfér, utána néz.


Témavezetőmnek semmi, sokan azt hiszik, hogy azért van a témavezető, hogy megkérdezzem, persze. Azon kívül, hogy válaszol egy hét múlva (ha válaszol) írt annyit, hogy csináljam ahogy gondolom, sok sikert! Nem vagyok kisegítve. Mellesleg sok témavezető pont lesz@rja mit csinálsz, mit írsz... nehogy azt hidd, hogy mindenki olyan lelkiismeretes.

Az lenne a dolguk, hogy kérdezzen tőle az ember, de valaki nem is válaszol vagy abszolút nem releváns...

ápr. 5. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem fogják ellenőrizni az adatokat, nyugodtan kamuzhatsz amennyit akarsz. A kutyát se fogja érdekelni.
ápr. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!