Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ciki újraérettségizni 25-35...

Ciki újraérettségizni 25-35 körül vagy efelett?

Figyelt kérdés
Vagy szokott lenni szinte minden évben legalább 1-2 ember?
ápr. 11. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Van aki pl. eleve felnőttként érettségizik. Pl. diplomát is lehet szerezni és szereznek is sokan 40 évesen is vagy szakmát váltanak stb. Pl. én 32 éves vagyok és gondolkodom pl. a keleti nyelvek és... szakon, vagy pszichológia. Ezekhez pedig nekem is kell majd érettségiznem bizonyos tárgyakból, mert eü. alap emelt pl. ide nem jó.
ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy szerintem, ha egy mai 45 év alattinak nincs érettségije, az sokkal cikibb. Na meg jelen állás szerint dolgozhatunk 70 éves korunkig. Így az is sokkal gázabb, amikor valaki beletörődik, hogy sz.r a munkája, utálja de nem lép, nem tanul (persze ha megteheti). Szóval nem tudom hány éves vagy, de ha 40, akkor is még legalább 30 évet dolgozhatsz. Szóval ne az tartson vissza az érettségitől, hogy néhány kis takony mit gondol, meg cikinek tartja-e. Ebben a korban még mindenki azt hiszi, hogy ő zseni a maga módján és 30 éves korára már mindent kipipál a listáján, amit persze sosem kell majd újraírni stb.
ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban érett ember már nem foglalkozik olyannal, mi a "ciki", főleg ha a jövőjét meghatározó döntésről van szó.
ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen járok érettségiztetni. Tavaly voltam egy esti gimnáziumban érettségi elnök. Ott legidős
ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem.


Ott a legidősebb érettségi bizonyítványt szerzett ember 53 éves volt.


Tanulni sosem ciki.


Inkább az a ciki ha a tanulást cikinek érzed.

ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Leérettségizni sem ciki SOHA, nemhogy újra. Ez csak azt mutatja, hogy vannak céljaid és teszel értük.

Nekem 40 évesen kellett egyetemi felvétel miatt "szintemelő" érettségit tennem. Nem mondom, hogy nem volt fura érzés beülni a 18 évesek közé vizsgázni, de nagyon örülök, hogy túlléptem ezen. Érdemes volt.

ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged, hogy a körülötted érettségiző 18 évesek mit gondolnak rólad? Teszel azért, hogy fejlődj, hogy jobb legyen, akkor meg mit számít, hogy mit gondol az, akit valószínűleg sosem fogsz látni. Amúgy meg szerintem itt mindenki magával törődik, hogy jól megírja az érettségit, nem pedig az, hogy xy hány éves.
ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!