Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, mennyi volt a...

Egyetemisták, mennyi volt a leghosszabb idő, amit úgy töltöttetek tanulással, hogy egész nap kb csak evés-alvás-tanulás volt, semmi szórakozás?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

"semmi szórakozás?"


Nem tudom értelmezni a kérdést, számomra a tanulás is szórakozás

ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen. Bármennyit is kellett tanulni, napi 1-2 órát mindig beiktattam sétára, edzésre, baráti találkozókra, játékra, stb.
ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képtelen lennék így tanulni, szóval a 2-eshez csatlakozom
ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három nap, alkotmányjog :D
ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosira járok, kb. minden vizsgaidőszakom így néz ki 5-6 héten keresztül. Csak közvetlenül vizsgák utánra szoktam 1-2 nap pihenőt beiktatni.
ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 nap kb. De összesen két-három hét volt a nagy vizsga előtt a rémes időszak, amikor látástól vakulásig tanultam, csak 3 naponta teljesen kiégtem volna, ezért ilyenkor elmentem egy este moziba/ egy este sütöttünk a barátaimmal.

Ez abban is segített, hogy könnyebben elaludjak, mert egyébként tele volt a fejem képletekkel és természetesen nagyon szorongtam, viszont a 180 fokosan más témájú tevékenységekre gondolva el tudtam aludni békésen. Ilyenkor úgy éreztem, nem a vizsga a világ közepe. Mindenkinek ajánlom, hogy találjon az agyának valami kikapcsolódást, mert az a tanulásban is segít.

ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!