Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárok miért mondanak...

A tanárok miért mondanak olyan hülyeséget, hogy a lányok nem káromkodhatnak?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

mert egyes tanárok maguk is h#lyék, azért


tisztelet a kivételnek

ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert lányok kakálni sem szokta. Ilyen egyszerű.
ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy fiatal lány szájából különösen ízléstelen a b+, de hát nyilván a tanár a hūlye, ha erre is odafigyel.
ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
3-as fiú szájából ugyanúgy csúnya. Tudod a lányok, meg a nők nem azért vannak, hogy te gyönyörködhess bennük a saját kívánalmaid szerint. Ugyanolyan emberek, és a b+ egyformán "csúnya" akárki szájából.
ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert illetlen. Gondolom ezt a fiúknak is mondják. De nekünk lányoknak, nőknek szerintem extrán figyelnünk kellene erre, különben könnyen olyan megítélésben találhatjuk magukat, ahol nem szeretnénk lenni. Persze mindenki azt csinál, amit akar, semmi sem kötelező. Csak ettől még a dolgoknak megvan a következménye.
ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez pont olyan, mint amikor egy pasas kijelentette, hogy gyűlöli, ha egy nő iszik. Erre közöltem, hogy én is, de azt is, ha egy férfi iszik :D A káromkodás ha lánynak csúnya, akkor fiúnak is legyen az!
ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert sok tanár segg hülye csak játsza az észt.

tisztelet a kivételnek.

Nálunk is mondták ezt vkinek,közbe meg sokan tudtuk róla,hogy civilbe az asszony simán kv@ anyázik.

Néha már vicc kategória amit ezek mondanak.

máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!