Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhat e egy tanár olyat...

Csinálhat e egy tanár olyat hogy bent tart az iskolában pl. délután 6-ig?

Figyelt kérdés
ha valami balhé van vagy valami tehet e ilyet egy tanár h nem enged el iskolából ?
2010. okt. 28. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

hát figyu én úgy tudom hogy ha nincs benn az órarendbe akkor nem szabadna ezt hagynod!


vannak a beszarik akik ott maradnak ,te is ilyen vagy?!


ha nem megy a tanulás akkor más módszert kell keresned!

2010. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Az előző hülyeséget mond, megteheti vannak kötelezettségeid, melyeket,ha nem tartasz be eltanácsolhatnak vagy kevésbé törvényes módon, de megszivathatnak. Ha egy tanár azt mondja maradj bent hidd el nekem jobb ha bent maradsz. És egyébként meg is teheti.
2010. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:21-es vagyok


az előző hülyeséget mond


annyiban igaza van hogyha jó jegyeket akarsz akkor érdemes ott maradnod ,ha tudást akkor nem jó ötlet(illetve 6 után még mehetsz különtanárhoz):D

2010. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem volt még sose ilyen csak kérdezem hogy mi lenne...HA :D
2010. okt. 28. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ilyen hülyeséget, hogy mi lenne, ha ... Nyilvánvalóan csak azért mi lenne ha a kérdésed, mert ilyen nincs. Természetesen nem rendelkezik a tanár a gyerek iskolán kívüli idejével. A délutáni iskolai elfoglaltságokat, legyen az verseny, versenyfelkészülés, előadás, sport, korrepetálás természetesen előre be kell jelenteni, a szülő tudomására kell hozni, hiszen ő a felelős a gyerekért és ő osztja be az idejét. De egyéként nehogy azt hidd már, hogy van olyan tanár, aki hobbiból a más gyerekét legelteti az iskolában este 6-ig.

Egyébként Angliában van ilyen büntetés, de ott se hatig, és ott is legalább egy héttel előre bejelentik a napot.

2010. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!