Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE, levelezős, szabadon...

ELTE, levelezős, szabadon választható órák?

Figyelt kérdés
Levelezős vagyok, és a képzés mellett teljes munkaidőben dolgozom, így csak azon az egy napon tudok bejárni amikor a kötelező óráim vannak. (de tényleg, nulla az esélye, hogy más napon bemenjek) Így olyan szabadon választható órát keresek amit otthonról el tudok végezni, nem kötelező az órára bejárni, esetleg beadandó feladat van, vagy csak 1 félév záró vizsga. A pszichológia teszteset már megcsináltam de az sajnos nagyon kevés kreditet ad. Valaki tudna esetleg konkrét ötletet adni? (a tanulmányisokat már kérdeztem...nem nagyon fogták fel, hogy nem tudok bejárni.....)

máj. 20. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Karriermenedzsment kurzusokat ajánlották, de azok sem annyira sok kreditesek.
máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Online ne várj sok kreditet.
máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem várok egyszerre sok kreditet, jó nekem az is ha több 2 krediteset fel tudok venni...a lényeg az, hogy nem tudok bejárni, mert a főnököm nem enged el.
máj. 25. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Kulturalis antropologia 1-2 pronaynal a lagymanyosi kampuszon. 2012 ota ugyanazt a kerdessort iratja meg, eselytelen bukni rajta 😄 (mondjuk kultantro nem tudom van e levelezon vagy csak nappalin)


Amugy jog levelezon a jogi latin se veszes (levelezon) Eiler Tamasnal. En nala voltam , be kellett biflazni a kotelezo 10 mondatot (regulat) a teszt tobbi resze meg tipmix de ha a regulakar megtanulod laza 3as ha ugyesen tippelsz siman megvan az 5.


Pszicho tesztbol 2 szokott lenni erdemea megnezni, hogy melyiken voltal mar 😄


Elvileg a szexualpszicho 1-2 is toltelek targy , nappalin van de kutyat se erdekli hogy bejarsz e meg a vizsga is eleg laza (nem tudom en nem fertem be , ide baromi sok jelentkezo van…)

jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja ha a jogi latint megcsinalod akkor meg vedd fel btkn a latin romanisztika szakosoknak, megadjak a 4-5ost felevkor ha bemutatod hogy megvan a jogi latin nyelvbol a vizsga 🥰
jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!