Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy nem tudja az...

Normális, hogy nem tudja az iskolám, hogy mikor melyik szóbeli érettségi lesz, vagy szórakoznak velem?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdeztem, azt mondták, hogy ők sem tudják, és hogy csak aznap derül ki, hogy milyen tantárgyból lesz tartva a szóbeli. Megvan, hogy melyik napokon lesznek, de az nem, hogy milyen tantárgyból. Tavaly emelt előrehozottat csináltam, de csak egy tantárgyból, így annak tudtam a pontos dátumát, de a többi diák a folyosón szintén tudta, hogy milyen tantárgyból lesz aznap szóbeli. Ez azért volt, mert az emelt szintű volt, az idei pedig középszintű??? Ez nagyon összezavaró.

máj. 25. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A középszinten egy nap van minden, mit akarsz ennél jobban? Egy fix időpontban bemesz, és egymásután csinálod, addig nem jössz ki, amíg mind meg nincs. A sorrend pedig van, amikor adott van, amikor nem. Mi előtte napokban kaptunk kb egy listat, de ez ott meg nalam pl valtozott, mert úgy jott ki a lepes, hogy magyar, földrajz, nyelv, de a többieknek volt felkeszulesi ideje, nyelven nem volt, így engem előrevettek. De van aki nyelvvel kezdett. Nem befolyasol semmit. Közte nincs szünet sem, max ket tetel kozt mehetsz wcre. Egyebkent jegyzőkönyvet irnak.
máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tárgyat nem tudják, mert az gyerekenként megy, nem tárgyanként. 1 napon vizsgázol mindenből. Arra 2-3 napra készülj, amit tudsz. A beosztást valószínűleg még meg se csinálták, és az utolsó pillanatig változhat. Az első napra, a nyitásra mindenképp be kell menni reggel fél 8-ra, majd akkor megmondják ill. kiírják.
máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem nem tudják, hanem hivatalosan nem adhatják ki. Max kiadnak egy intervallumot, hogy mondjuk a ti osztályotok június 25-27. felel, 25-én reggel bementek, akkor adják ki hogy a 3 napból ki felel délelőtt, ki délután és az utolsó nap, 27-én lesz az érettségi átadó délután.
máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első nap megnyitóra úgy kell odamenni, hogy akár aznap felelsz. Csak akkor reggel teszik közzé a beosztást, hogy ki melyik nap vizsgázik.
máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, segítőkészebbek vagytok mint a tanári kar fele
máj. 26. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy csak kommunikációs gap lépett fel köztetek, mondjuk ők azt mondták, hogy nem tudjuk megmondani, te meg ezt úgy fordítottad le, hogy nem tudják.
máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!