Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógia szakon van matek?

Óvodapedagógia szakon van matek?

Figyelt kérdés
Tudom, fura így a kérdés, de remélem érthető. Nem vagyok valami jó matekos és félek, hogy ezen buknék el az egyetemen. :/
2010. okt. 30. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igazán nem tudom, de az egy humán szak, szóval ha van is, akkor is max fél évet tudok elképzelni, és nem túl bonyolultat... Ne aggódj emiatt, nem hiszem hogy ha lesz, akkor baj lenne vele! Túl kell élni! :)
2010. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, logika, halmazelméletek az első szemeszterben, utána módszertanok. kb. 3.-4.-es feladatokig jutunk el, annál komolyabban nem foglalkozunk vele. Inkább a matekfoglalkozások előkészítésén van a hangsúly, játéktervezetek, stb...
2010. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor remélem ez azt jelenti, hogy nekem is menni fog. :) Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 31. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Attól függ melyik suliba mész.

Mert pl. a Kecskemétin van matek...és nem éppen a legegyszerűbb...a tanárok is tesznek arról hogy ne menj át elsőre...

Matek1 (írásbeli, szóbeli) Matek2 (írásbeli, szóbeli)majd ha ezek megvannak akkor jöhet a módszertan...

De azért ez ne tántorítson el ettől a szép hivatástól..:)

2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!