Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pedagógus igazolványt elfogadó...

Pedagógus igazolványt elfogadó helyeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Lista esetleg valahol a neten, pontos címmel? Tud valaki?
2010. okt. 30. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A pedagógia könyvesboltokban elfogadják pl. bocs, mást nem tudok.
2010. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Könyvtár, múzeumok, MÁV.
2010. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit keresel? A pedagógusigazolvány szinte semmire nem jó. Csak egy-két könyvesboltban néhány % kedvezmény, múzeumokban állandó kiállítás ingyen, talán a könyvtár is kedvezényes. (A vasúthoz nem pont a ped. igaolvány ell, hanem egy darab papír.)
2010. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Konkrétan konkrét intézmények neveit keresem, ahol tudom használni a Ped igazolványomat. Én most kaptam 1hónapja, azóta dolgozom. Szeretném kihsználni. Pl. az állatkertbe ingyen bemehetek vele. Ilyenek érdeklenek.
2010. okt. 31. 08:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz be ingyen az állatkertbe vele, ne reménykedj. 6 magyarországi állatkertnek néztem meg a honlapját. Csak a már felsorolt kedvezmények vannak, a pedagógusigazolvány szinte semmit se ér.
2010. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mért nem hiszed el még mindig? Milyen kedvezményre gondolsz? Néhány könyvesbolt 10% (az ajtóra úgyis ki van írva), múzeum ingyen, időszaki kiállítások egyes helyeken 50%. Meg a könyvtár, de azt nem tudom. Más nincs!!!
2010. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
valaki elárulja nekem, hol lehet ilyet szerezni?? kész vicc, de én 20 éve tanítok lassan, és mindenki csak széttárja akarjait, fogalma nincs :) pedig lassan nem ártana ..
2010. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem adnak nektek az iskolában? Na ne mondd már! B--ssátok az igazgatót, gazdasági vezetőt. Ez magától értetődően jár minden óvodában, iskolában dolgozó pedagógusnak.
2010. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Mért nem hiszed el még mindig? Milyen kedvezményre gondolsz? " -most miért ne kérdezhetném meg?

nem csak a te véleményed érdekel...

2010. nov. 29. 19:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem vélemény, TÉNY. Tudás van mögötte, tapasztalat. És amint látod, még senki nem cáfolt meg. Gondolod, hogy nem használnánk ki minden lehetőséget, ha lenne? Gondolod, hogy nem tudnánk a lehetőségekről, ha lennének? Attól, hogy te valamit szeretnél, attól még az nem lesz valóság.
2010. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!