Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van arra valami jogszabály,...

Van arra valami jogszabály, hogy középiskolában maximum mennyi számonkérés lehet egy napon?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször fordul elő,hogy pl.6 órám van egy nap,és ebből 5-n dolgozatot íratnak velünk.Most szünet utáni első napon így lesz.Az 5-ből 3 témazáró :(

Hihetetlenül fárasztó ez...nincs erre valami korlátozás ?(Megjegyezném,hogy 11.osztályos vagyok.)


2010. nov. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
ez az ÉLET! jobb ha hozzászoksz!
2010. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy szabály, hogy egy nap maximum 2 témazárót lehet íratni és ezt be is tartják. Nem tudom, hogy ez jogszabály vagy csak a mi sulinkban van ilyen...
2010. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom egy nap maximum csak 3 témazárót lehet íratni. Nálunk is úgy van.
2010. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt, bocs. elírtam
2010. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Törvény nincs, nem foglalkozik törvény ilyen pitiáner dolgokkal, mint iskolai dolgozatok. De a legtöbb iskolában - csodálom, hogy nálatok nem - a házirendbe bele van foglalva, hogy egy nap csak két témazáró lehet. A házirendet az IDB-nek is véleményeznie kell, legyetek aktívabbak, bármikor lehet kérni a házirend módosítását. De még ha nincs is leírva, nem tudom elképzelni, hogy egy iskolában kizárólag született szemétládák tanítanak, akikkel nem lehet megbeszélni, hogy egy órával később akarjátok írni a dolgozatot. (Azt azért csak halkan mondom, hogy az sincs törvénybe foglalva, hogy kizárólag a dolgozat előtti nap lehet tanulni és ha valaki folyamatosan tanul, annak nem extra megpróbáltatás egy dolgozat.)
2010. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
maximum 2-t lehet azt hiszem
2023. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!