Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ZMNE-n a Védelmi Igazgatási...

ZMNE-n a Védelmi Igazgatási alapszak katonai vagy civil szak? Kell beugró nyelvvizsga? Nem találtam sehol a honlapon.2010 természetesen.

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda járok. Civil szak, nem kell beugró nyelvvizsga.
2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és milyen a szak? Levelezőre jársz?

Mit tudsz a szak-átjelentkezésekről? Szóval ha felvesznek engem 2011ben Védelmi Igazgatási alapszakra, akkor simán átjelentkezhetek mondjuk katonai vezető alapszakra? Szó nélkül átengednek, vagy ez hogyan működik?

2010. nov. 6. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Levelezőre járok. Nem hiszem, hogy van bármiféle átjárás, hisz a két szaknak köze sincs egymáshoz.
2010. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha ide jössz, vigyázz, mert sok a reál tantárgy (statika, matek (analízis), közgazd., stb ) :D.
2010. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valóban igaz hogy nincs köze egymáshoz, de valaki gépészmérnökiről jött át média és komm.-ra, annak a kettőnek sincs sok köze egymáshoz. Köszönöm a válaszokat.


Keményen veszik a reál tantárgyakat?

2010. nov. 7. 21:21
 6/7 anonim válasza:

Szóval ebben az esetben azért volt lehetséges átmenni a egyik szakról másikra mert mindkettő civil szak! amire szeretnél menni az meg katonai. Ahhoz hogy a katonai képzést megkezd az egyetemen, ahhoz előtte meg kell csinálnod a szentendrei kiképzést.(ami 3 hónap ha jól tudom..)(plusz előtte még orvosi és pszichológiai alkalmasságin is okésnak kell lenned!+zrínyi felvételi felmérő)


Ha zrínyis leszel pl:védelmi igazgatási szakon(VIG) 2011-től akkor sulin belül talán valamivel könnyebb lesz átmenned katonai szakra, ha mindenáron ez a célod....(de tuti hogy csak egy év múlva kezdheted meg katonai képzést (2012 szept.) ...vagy legrosszabb esetbe újrafelvételizel oda..


A másik pedig ha a VIG-re jössz statikából minden órára járj be és készülj óráról-órára!!!!!!! amugy esélytelen hogy átmenj belőle, hacsak nem vagy egy zseni. :D (nappalin kegyetlen a statika...)

Ott végeztem, onnan tudom.

2010. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 david9015 válasza:

Szia!


Azt írtad itt végeztél!


Mennyire lehet elhelyezkedni a nappalin kapott védelmi igazgatási szervező diplomával?


És miért van az hogy levelezőn tűzvédelmi és tűzoltó szakirányt is választhatsz?


Üdv: D.

2011. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!