Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Egyetemről...

Széchenyi István Egyetemről (Győr) vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire ad használható diplomát az egyetem? Elfogadják a munkaadók, vagy nem eléggé nivós diploma?
2010. nov. 9. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy magára adó cég nem a papírt nézi, hanem a mögötte lévő tudást.
2010. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha ez tényleg így lenne, szerintem nem állítanák fel a felsőoktatási intézmények rangsorait, és nem utalnának cikkekben arra, hogy nagy vállalatok hr-esei mely egyetemek diplomáját fogadják el legjobban.

És nem tudná az egész ország, hogy aki mérnöknek akar tanulni, legjobb ha a BME-re jelentkezik, ha pedig közgazdásznak, a BCE-re, ha pedig bölcsészkarra, akkor az ELTE-re...

Persze jobb lenne, ha tényleg a tudást néznék, de ennek szintje, egy rövid interjún nem derül ki teljesen

2010. nov. 9. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

A rangsor például arra jó, hogy általában milyen erős tudást adnak át. Tehát valamennyire számít. De nyilván egy BME-n kettessel végző és a Szeéchenyin ötössel végző mérnök közül mindketten tudjuk melyik tudása ér többet.

Anúgy SZIF-es voltam, még amikor nem volt egyetem :) Nem vagyok elájulva az oktatás színvonalától, de nyilván nem a legrosszabb. Egyébként (akkor ~ 10 éve) nemzetközileg elismert diplomát adott.

2010. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!