Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi Kamarazenei verseny...

Nemzetközi Kamarazenei verseny harmadik helyezésemet beszámítják vajon a BME építőmérnöki karán?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találtam meg a pontos választ a felvi.hu-n, hogy az ilyen versenyeredmények mindenhol beszámítanak-e, vagy csak adott iskola értékeli ezeket, esetleg ha biztos forrást tudnátok nekem mondani, azt megköszönném.
2010. nov. 15. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ott van az(:


[link]

2010. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak a probléma, hogy a nemzetközi versenyekről semmit sem ír..
2010. nov. 15. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem számítják bele, mert egy építőmérnöknek a szakmáját tekintve teljesen irreveláns, hogy tud e zenélni, vagy sem. Viszont egy művészeti egyetemen valószínüleg beszámítanák.
2010. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De országos művészeti versenyeredményt elfogadnak agrár és műszaki szakokon is, meg még egy csomó félén, le is írja az egyik pont, amit az előző válaszoló linkelt. Csak az nekem nem elég pontos, és nem elég egyértelmű.
2010. nov. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!