Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora a pontértéke a középfo...

Mekkora a pontértéke a középfokú angol nyelvvizsgának, ha felsőoktatási intézménybe jelentkezek és mikorra kell leadnom a bionytványomat?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy minden évben jún.8-ig kell leadni ezeket és hasonló dokumentumokat.
2010. dec. 2. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

28 pont most már, és júni elejére emlékszem én is. Persze kalkuláld bele, hogy addigra meg kell lennie a bizonyítványnak is, ami időbe telik:)

De ált. a vizsgaidőpontnál oda szokták írni, hogy meg van-e az eredmény még a beadási határidő előtt.

2010. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tévedés.


A dokumentumok /érettségi,nyelvvizsga/ beküldési határideje JÚLIUS 8 vagy 9.


Gondolkozzatok kicsit, hogyan lenne a határidő június 9. mikor a legtöbb ember június második felében érettségizik.

:D:D

2010. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak:Én nem az érettségit értettem a dokumentumok alatt.Tavaly előtt szerettem volna jelentkezni a Bolyaira és akkor JÚNIUS 8. kellett beadnom a nyelvvizsgapapírt és az erkölcsi bizonyítványt.

Nem szeretnélek hülyének nézni,ha konkrétan tudod,akkor elnézést kérek és köszi az infót,de eléggé dölyfösen válaszoltál...Szóval nem azt kéne nézni,hogy hogyan nem lehet,hanem azt,hogy hogyan lehet...

Elsőnek csak köszönöm a választ.

2010. dec. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!