Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » December 11-én miért is kell...

December 11-én miért is kell iskolába mennünk?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy 24-ét dolgozzuk le. De annak mi az értelme? Valaki tud róla valamit?
2010. dec. 3. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A magyar rendszernek ismét sikerült bizonyítania önmagát...
2010. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy a téli szünet 4 nappal tovább tartson
2010. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy 4 nappal tovább tartson?
2010. dec. 3. 18:45
 4/5 Ignis Subdialis ***** válasza:

Mert 2010. december 11. munkanap. ( [link] )

Általában akkor szoktak ilyen cserét csinálni, ha az eleve munkaszüneti napnak nyilvánított ünnepek pont úgy esnek, hogy csak egy munkanap választja el őket a hétvégétől, akkor központilag megcsinálják, hogy azt az egy napot is kiadják szünetnek, nade nem csak úgy ingyér', hanem egy korábbi időpontban ledolgoztatják. Ez az úgynevezett munkanap áthelyezés, amikor egy korábbi szombaton munkanap van azért, hogy aztán majd megkapd szünetnek azt a bizonyos pénteket, vagy hétfőt, ami a 4-5 napos szünetet jól kettévágná. Ez azonban nem pont ilyen, itt a december 24-ét adják oda Neked, hogy azon már ne feszüljél meg, de hivatalosan csak 25-26. a szünet.

2010. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ugy tudom hogy azt am. mi meg szünetbe kell be mennünk 18.án mikor már az szünet...
2010. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!