Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor költségtérítéses...

Most akkor költségtérítéses hallgató lettem?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem el tanulni az ELTE-n (BTK), államilag támogatottan, de rájöttem, hogy mást szeretnék tanulni, ezért felvételiztem egy másik szakra, ahová sikeresen be is kerültem, szintén államilag támogatott formában.

A tavalyi őszi félév végén az első szakomon (idén ősztől) átkerültem költségtérítésesre, de most szeptemberben természetesen leadtam ezt a szakot, hogy csak az újonnan felvett szakon tanuljak tovább.

Erre most kapok egy levelet, hogy 2010 őszi félévtől költségtérítéses vagyok és menjek be aláírni egy papírt. Még nem voltam bent, de aggódok.

Ha leadtam a kt-es szakot, akkor ezen a megmaradt mostanin államilag támogatott formában tanulok, nem?


2010. dec. 6. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogod a telefont és felhívod a TO-t vagy bemégy. Ezt nem itt fogják neked megválaszolni. Vagy igen, de mivel a 10éves kislányoktól elkezdve itt mindenki szakért, inkább ne vedd komolyan, mert vagy feleslegesen beparázol, vagy tök nyugodt leszel, mikor nem kéne.
2010. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy keresd meg a tanulmányi és vizsgaszabályzatban
2010. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!