Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közgazdász akarok lenni....

Közgazdász akarok lenni. Győrben a Széchenyi egyetemen van ilyen szak? Ha van mi a pontos neve? Tapasztalatok esetleg? (:

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
felvi.hu
2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, kerestem itt, de nemtaláltam közgazdász szakot a SZE-n, viszont mondták hogy van. Ezért kérdeztem hogy mi a pontos neve a szaknak. Ja, meg tapasztalotakat sem ír a felvi... de azért köszi a választ.
2010. dec. 8. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan szak, hogy "közgazdász", csak olyan, amelyik közgazdász diplomát ad.

De ha nem tudod, mit csinál egy közgazdász, és a területen belül mit lehet taulni, mi a francnak akarsz az lenni?...

2010. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez volt a kérdésem, hogy melyik szakot kell elvégeznem, hogy közgazdász diplomát kapjak.

Amugy meg csak érdeklődni szerettem volna efelől a szak felől, nemértem mire írtad az utolsó mondatodat.

2010. dec. 8. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy kezdted a kérdést, hogy "Közgazdász akarok lenni..."
2010. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom :D Most számvitelt tanulok OKJ-s képzésen, és szeretnék alapszakra menni. De csak pár szakra kapok plusz pontot, ha ezt elvégzem. Nem nagyon tetszenek a szakok, amikre tovább mehetek, mondták hogy érdeklődjek közgazdász szakok után. Szóval ezért tettem fel a kérdésem :)
2010. dec. 8. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Gazdálkodás és menedzsment, Kereskedelem és marketing és Közszolgálati - ez a 3 lehetőséged van Győrben.

A linkelt oldalon megtalálod a tanterveket is.

2010. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :)
2010. dec. 9. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!