Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sima gimnáziumból át lehet...

Sima gimnáziumból át lehet jelentkezni szakképzőbe? Különbözeti vizsgát kell tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
De miért akarsz átjelentkezni?amúgy imán átvesznek szerintem a gyengébb iskolába
2010. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát azért, hogy szakot tanulnjak.. :D Az utóbbi évben angyon foglalkoztat a ruhatervezés, már egész sok ruhát, ruhadarbot meg is csináltam, hordom is őket, egy-két barátnőnek is készítettem már. Szeretnék átmenni egy ilyen ruhatervező aszisztens képzésre. Ha azt elégzem gimiben, akkor kapok róla papírt, nem? És akkor rögtön érettségi után mehetek mesterképzésre... (?)

Ezért szeretnék.

2010. dec. 8. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
szerintem jobban tennéd ha elvégeznéd a gimit és utána egyetemen tanulnál ruhatervezést.többre mennél vele szerintem.lenne egy érettségid is.
2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért, túl gyorsan írtam és nem néztem át.. :S :D

Válaszoknak még örülnék! ;)

2010. dec. 8. 17:45
 5/10 A kérdező kommentje:
De a szakközépben nem kapok érettségit? :O
2010. dec. 8. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépben és gimnáziumban kapsz csak érettségit
2010. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
most akkor szakközép vagy szakképző??nem mindegy...
2010. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rothschild Klári Ruhatervező Szakközépiskola

(bár a neten nem találtam róla használható oldalt sajnos..) mást nem ismerek

2010. dec. 8. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor az ad érettségit..de én is azt javaslom hogy menj el inkább a fősulin ilyen szakra.
2010. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, még átgondolom. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2010. dec. 11. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!