Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetnék a tanárok...

Hogyan lehetnék a tanárok 'kedvencei'?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyenes, gerinces, jóindulatú, segítőkész, szorgalmas, jó humorú, jó tanuló, fegyelmezett, szerény legyél. (Van ilyen...?)
2010. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen mindig kifogásolnak valamit :P
2010. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szorgalmas, jó humorú, jó tanuló, és szerény nem vagyok...:P
2010. dec. 9. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

fujj de undorító-.- kis nyalis izé akarsz lenni? LÉGY ÖNMAGAD, aztán aki bír az bír, aki meg nem, az nem.

Soha se tudnék olyan tanárnak jópofizni, akit ki nem állhatok...

Amúgy az a lényeg, hogy az ofőddel jóban légy, a többi már nem fontos. És ez viszont tanárfüggő.

A mi ofőnk például imádja, ha tönrketeszik az óráját idióta beszólásokkal, perverz poénokkal, letegezik, visszaugatnak neki és soha nem csinálják meg, amit a tanár mondxD De tényleg. Pár sráccal együtt szokott mászkálni délutánonként, mindent megdumálnak meg elmennek kártyázni ide-oda. Én nem akarok a kedvence lennixD meg hátlány is vagyok. Ja, és a lány kedvencei: legyenek visszapofázósok,

nagy szájúak, öltözködjenek minél szexisebbenxD kb ennyi. Amúgy nagyon gyerekes egy ember, egyszer röhög a beszólásokon, ha pedig aznap nég épp nem ebédelt a drága, ugyanazon hisztizik. Néha-néha elmondja, hogy idióták vagyunk, köcsögök, hormonzavarosak, utcaseprőnek se fognak minket alkalmazni, aztán 1 óra múlva megint minden szép és jó:D Igazolja a lógásainkat, falaz nekünk, sunyiba lemásolja más tanárok dolgozatait, hogy aztán odaadja nekünk, hogy 5-öst írjunk. Ugyanezt a sajátjaival is megcsinálja. Más osztályokkal meg állítólag büdös görényxD

Amúgy utálom ezt a f*szt, kétszínű vigyorgó elkényezetett gyerekes majomxD Nem szeretnék vele különösebben jóban lennixD

Én tök jól tanulok, ő igazolja a lógásaimat, ennyi a kapcsolatunkxD

Szóval add önmagad, ne akarj bevágódni. Nálunk sokan megpróbálták (mondhatni a "looserek", bár én utálom ezt a szót): lányok elkezdtek csúnyán beszélni, szexuális poénokat gyártani, és azt hitték ezzel bevágódnak:D Hát pont ellenkezőleg:D Ott röhögött a szerencsétleneken a hátuk mögöttxD

18/L

2010. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nyalizz,mert az olyat megdobálják szarral..(magyarul kiközösítik.)
2010. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha válaszolj egy kérdésre bőven elég, a többi majd jön plusz feladatok, felkérések formájában.

Ügyeskedj, gázolj át mindenkin! Meg fogja hozni a gyümölcsét!

"Z"

2010. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"gázolj át mindenkin" ez elég undorító... Ezt úgyis mondhatnád legyél önző! De evvel nem fog egy tanár sem bírni...
2011. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!