Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Gazdasági Főiskola turizmus-vendéglátás (magyar nyelven) karáról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki oda jár.
2010. dec. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a képzés viszont országosan ott a leginkább gyakorlatorientált és elismert. ha turizmusra akarsz menni, mindenképp ezt válaszd
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kimutatások szerint a bgfen végzettek elhelyezkedési lehetősége magasan jó minden karon de főként a pszk-n
2010. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, és szeretem, csak túl sok a gazdasági tantárgyunk (elvégre gazdasági főiskola), és azok (nekem legalábbis, meg a barátaimnak) nagyon nehezek. De a turizmus szakos tárgyak nagyon jók, és a tanárok is rendesek.
2010. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ott végeztem. Büfé-ruhatár szak...... :(
2010. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Távoktatásban mennyire jó ott a turizmus-vendéglátás szak? nagyon magadra vagy utalva a tanulásban?
2011. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elöző voltam! Jah és még annyi,hogy egy félévbe mennyi konzultáció van a tanárokkal távoktatásban??
2011. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!