Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-sek! Valami gond lehet?...

ELTE-sek! Valami gond lehet? Elvileg passzív féléven vagyok az ELTE-n, de most nézem, hogy a regisztráció menüpontnál az állapotnál "ismeretlen" szerepel. Passzívnak kéne ott szerepelnie, nem?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok jövő augusztusig, dolgozom, ezért passzív félévem van az ELTE-n.

Félév elején megkérdeztem a tanulmányin, hogyan kell passzívra állítani a félévet, azt mondták, hogy az etr-ben kell beállítani, be is állítottam, kiírt valamit, már nem emlékszem, pontosan mit, de úgy vettem ki belőle, hogy már nincs ezzel kapcsolatban más dolgom, elvileg nem kellett se kérvényt írni, se semmit (gondolom, ha kellett volna, azt a tanulmányin biztos mondták volna, de nem mondták). Azután nem is léptem be az etr-be egész félévben.

Most kaptam e-mailt, hogy erősítsem meg az e-mail címemet (ugye minden félévben küldenek ilyet), emiatt léptem be szeptember óta először, és akkor láttam, hogy ez van kiírva. Ez most gond? Ha igen, mit lehet ilyenkor tenni? Ugye nem rúgnak ki?


2010. dec. 15. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen annyi történik, hogy most jön a 2010/11-es tanév 2. féléve, és ekkor újra meg kell erősítened majd, hogy passziválsz továbbra is. De amíg ilyen köztes időszak van (a vizsgák még nem kezdődtek el, de szemináriumoknál már megkezdődött az index-beírogatás), addig... kicsit zavaros lehet.
2010. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hívd fel őket, hogy ez micsoda. Nem is biztos, hogy gond van.
2010. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, nagyon sokba kerülne a telefon...
2010. dec. 15. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én etr-em is azt írja, az állapot oszlopban, hogy "ismeretlen".

Ha megnézed az etr-t, látszik, hogy elő van már készítve a második féléves regisztráció és az előzetes tárgyfelvétel.

Az "ismeretlen állapot is a második félévre vonatkozik.


A táblázat felett írja is hogy "Az Ön regisztrációban érintett képzései a 2010-2011-2 ciklusban"

2010. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!