Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a székesfehérvár...

Mit gondoltok a székesfehérvári bugát szakközépről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 13:30
 1/5 anonim válasza:
jó iskola!
2010. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

fejtsd ki bővebben egy kicsit légyszi

2010. dec. 31. 13:42
 3/5 anonim válasza:
igazából olyan mint a többi középsuli,tanároknak megvannak az elvárásaik,jó a diák élet vannak jó fej tanárok és vannak rossz fej tanárok.kérdezz,pontosan mire vagy kíváncsi?
2010. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pont erre voltam, amit leírtál

köszi

2010. dec. 31. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Oda fogsz járni?

Én most ballagtam. A diákélet nagyon jó volt szerintem. A tanárokkal kapcsolatban csak annyit,hogy nagyon jó fejek,szerettem őket,de van 1-2 kakukktojás,akiket ha kifogsz...nagyon nagy az elvárásaik,és még az érettségin se voltak képesek jó fejek lenni....baromira lehúzták az enyém és az osztálytársaim,és évfolyamtársaim jegyeit.... de én rosszul jártam,mert én pont kifogtam azt a 2 bizonyos tanárt,akire most célzok :) De a többi tanár tényleg nagyon jó fej,és nem csak az érettségin,hanem a 4 (vagy 5 ) év alatt.

Ja,és ha csaj vagy,akkor hetente 1szer el kell viselni a mentőápolós pasik stírölését :)

2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!