Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó suli a Semmelweis...

Mennyire jó suli a Semmelweis Középiskola? Milyen átlaggal lehet bejutni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Pesten ez az egészségügyis ? Nagyon rossz elvileg. Egy csajt ismerek aki odament tavaly,az írásbelin úgy kb. 38 pontja lett.
2010. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ott végeztem. Azért jártam oda, mert ez volt a legközelebbi iskola hozzám. Nem írtam felvételit. Én megkerültem a rendszert egy két iskola váltással szóval ez ügyben nem tudok állást foglalni, viszont!

Arra a kérdésre, hogy mennyire jó suli már tudok érdemlegesen hozzászólni! Ha megfelelő tanárokat kapsz akkor elég jó. Nem nehéz, de nem túl könnyű se. Egy teljesen átlagos szinten mozog, viszont, ha igény van rá akkor simán felkészítenek a tanárok akár egy erős 5ös szintű érettségire is! Elég barátságos helyen is van. Könnyű megközelíteni is.

A közösség olyan amilyen.. Egyik osztály ilyen, másik olyan. Nem lehet beskatulyázni ezt. Az enyém jó volt. Az alattam lévők meg szétverték egymást...


Ui.: Úgy hiszem, hogy azért szeretik látni a 3.7 feletti átlagot! De mint említettem MINDEN megkerülhető ! ;)

2010. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a barátságos hellyel vitáznék :D
2013. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyenge és nem barátságos !
2014. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!