Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a pesterzséb...

Mi a véleményetek a pesterzsébeti Nagy László Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerőseim közül is sokan ill. barátom bátyja is oda jár, most végzős. Voltam nyíltnapon, magával az épülettel nincs bajom x'D, egészjó állapotba van. Ismerőseim,akik ide járnak, azt mondták nem bánták meg hogy ide jöttek, persze itt is - mint mindenhol- vannak jófej és sz*r,szivatós tanárok, de az utóbbiból jóval kevesebb :DD


Ha van kérdésed írd le, hátha tudok válaszolni...

15/l

2010. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

több ismerősöm is oda jár. valakinek nagyon tetszik valaki pedig megbánta hogy oda ment. voltam nyíltnapon is. az iskola nagyon csúny minden terem más színű lepusztult szar. deviszont jófej embereke járnak oda. jó a közösség. a tanárok nem tudnak fegyelmezni....


énis gondolkodok rajta hogy megjelölöm de csak utolsónak.


14/L

2010. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én oda járok. Most vagyok kilencedikes. Nagyon szeretem, és csak jót tudok mondani róla. Persze maga az épület nem egy nagy látványosság, egy sima gyors építésű, könnyű szerkezetű iskola. Gondolom senki nem akar palotába járni iskolába. A sulibüfé elég nagy, a suli egyben általános is. Nagy tornaterem, és minden osztálynak saját terme van, a legtöbb órájuk ott van megtartva. Ezenkívül minden osztály kifestheti a termét (ezért más színű mindegyik).

15/L

2010. dec. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Évről évre romlik a színvonal ha teheted akk kerüld el jó messzire... A KLG [én sulim] meg a DNG jó középiskola Erzsébeten.
2011. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó suli a Nagy László. Nem a legjobb , de jó a közösség..
2013. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a suli általános iskola is -
2014. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!