Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a jelenlegi helyzet a...

Mi a jelenlegi helyzet a kötelező emelt szintű érettségivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Egyelőre ezt találtam, ebben nincs megemlítve, és a felvi.hun sincs róla semmi infó. 2012-ben fogok felvételizni, addig szerintem már nem vezetik be, az már csak másfél év, és úgy tudom 2 évvel előtte be szokták jelenteni a változásokat, de inkább több.


2010. dec. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Még semmi sincs róla, szerintem ne is foglalkozz vele :) Jövőre annyiban változik a rendszer, hogy az emelt szintű érettségi 50 pont lesz, és az összes pont 500-ra emelkedik. Én tavaly nem felvételiztem, most OKJ-t végzek, én is aggódtam emiatt, mert nincs emelt szintű érettségim, csupán közép, de semmi sem lesz belőle, mert tudtommal az ilyen változásokat jóval előbb ki kell hirdetni.
2010. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is 2 éves OKJ-n vagyok, akkreditált. Emelt szintűm van, angolból. De mikor szó volt róla, hogy lehet bevezetik, akkor volt olyan ötlet is, hogy konkrétan meghatározzák, hova mi kell. És a közgázas szakokra a matekot tennék kötelezővé, és habár nekem a szakközép, meg ez az OKJ is közgázas, emelt matekom nincs.
2010. dec. 26. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes szakokon már most kötelező!
2010. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de mindegyikre be akarják vezetni. Meg engem igazából csak a közgáz szakok érdekelnek.
2010. dec. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!