Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középszintű földrajz írásbeli...

Középszintű földrajz írásbeli érettségire hogy készűljek fel egyedűl, oldalt is linkelhettek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nagy szám,nekem is 95% lett. olvasd át a 2 év könyvét és a fontosabb dolgokat tanuld meg pl.gyűrődés vetődés,szelek,kis földtöri stb.gazdaságföldrajzból meg a fontosabb országokat pl:usa,németo,fro stb.,tőzsde,eu ilyenek, a számolásokat(idős és pénzes meg a hegyen hány fok van stb.) meg a kiadott topográfiai követelményekből mindent de tényleg mindent mert bármibe belekérdezhetnek! csináld meg az összes eddigi érettségit és kb. rájössz hogy mit kell.
2010. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézd meg a követelményeket és a korábbi feladatsorokat, hogy tudjad, mire készüljél.

2010. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
áá nem nehéz én megcsináltam jopár feladatsort és 30-40pár pontom lett csak.
2011. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!