Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Szombathelyen a földraj...

Milyen Szombathelyen a földrajz szak?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék ott továbbtanulni, és érdekelne, hogy milyen az ottani képzés. Ahogy láttam a kurzuslistán nagyon széles a kínálat, sokféle kurzus van.

Esetleg ha mondanátok egypár szót az első féléves kurzusok milyenségéről azt nagyon megköszöném. (Pl. matek, fizika, biológiai alapok, ásványtan, csillagászat, EU,népességföldrajz, minőségmenedzsment stb.)


2011. okt. 13. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm járt erre a szakra, mellette még filozófiát is tanult, de nem nagyon erőltette magát, és meglett a diplomája, szóval annyira nem lehet nehéz. Miért nem mész egyébként valami nevesebb egyetemen ilyen szakára? Nekem sajnos nincs jó véleményem a szombathelyi oktatásról, és biztos, hogy több lehetőséged lenne, ha mondjuk Budapesten tanulnál.
2011. okt. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom mar valszeg elvegezted, de a korrupt tanari kar tudomanyos teljesitmenye egyenlo a nullaval. 2003-as statisztikakbol probalnak tanitani, a legtobb targynak nemzetkozi szakirodalmas sincs, csak az oktato jegyzete (amit persze megvasarolhatsz barmikor)...

folyamatos fizetesi kotelezettsegeket ronak ki, furcsa meregdraga hotelekben szerveznek az orszag legcsorobb videkein terepgyakorlatot, amit kotelezove tesznek... az orakon nyiltan gyulolkodnek, elmebeteg elveikkel probalnak bevagodni, a szinten degradalt, mashova fel nem vett diaksag koreben... szegyenlem, hogy ebe az intezmenybe jartam valaha.

.... Egyszoval, ne jelentkezzen oda senki... ha csak nem akar ostobabban tavazno egy versenykeptelen diplomaval a kezeben.

2014. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
PE-n milyen?
2017. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pannon?
ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!