Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor van ELTE-TÓK csecsemő...

Mikor van ELTE-TÓK csecsemő és kisgyermeknevelő szakon az alkalmassági vizsga? Mikor kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért itt kérdezed? Miért nem írsz e-mailt a TO-nak, hogy hiteles forrásból kapj választ?
2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Február 15-ig kell jelentkezni, és ők majd küldenek levelet, de tavaly május közepén volt. Külön az alkalmasságira nem kell jelentkezned. De a Felvi.hu-n mindent megtalálsz
2010. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ott is néztem, itt is kérdezem. Minél több helyről tudom, annál jobb..nem igaz? Lehet van olyan, aki biztos választ tud nekem adni, aki meg nem, annak nem kötelessége írni!

Egyébként köszönöm szépen a hozzászólásokat, végignéztem mindent...de ha pontos linket tudtok nekem küldeni, arról, amit én nem vettem észre, gondolok itt a kérdésem válaszára azt megköszönném! Ennyire egyszerű

2011. jan. 3. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéd alkalmassági van ?

Hogy nem selypítesz-e meg hasonlók

2016. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az van igen (beszéd alkalmassági)
2016. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!