Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolások! Egyetemisták! Ti...

Főiskolások! Egyetemisták! Ti hányas tanulmányi átlaggal ill. érettségi eredménnyel jutottatok be felsőoktatási intézménybe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4,5 körül volt mindig az év végi átlagom. Az érettségim pedig: minden ötös, kivéve a matek, az 4-es.
2011. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy mostani pontszántásnál abszolut szinte nem is kell az átlag. Nekem úgy lett 480 ból 416 pontom, hogy 2 tantárgyból nagyon jó érettségit nyomtam és lett egy nyelvvizsgám. Egyébként az átlagom 4,4 volt
2011. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az egyetem/főiskola nevét és karát is légyszi :) (esetleg rövid jellemzést hogy milyen ott)
2011. jan. 4. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Átlag 3,9.

Érettségi pont: 434

Amúgy pedig kitűnő lett. Szóval nem igazán számít az átlag.

2011. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
PTE ÁOK
2011. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 464 ponttal (természetesen duplázással) kerültem be először az ELTE-BTK-ra, majd következő évben az ELTE BGGYK-ra (gyógypedagógiai kar).
2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó két évben azokból a tárgyakból, amik számítottak 5-ös voltam.

Minden érettségim ötös lett.

461 ponttal kerültem be az SZTE-ÁOK-ra.

2011. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Második vok ETLTE-TTK-Biosz

Csak ha érdekel a biosz!! Sokan vagyunk úgy hogy iszonyat jó a hangulat, a tanulás igen nehézkes. Sok sok sok a tananyag!!

2011. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Te atya ég! :O:O Hogy értetek el 400 felett?:O:O ...

Hány százalékos érettségit írtatok?:O

Én félek az érettségitől:S biztos elcseszek mindent-.-"

Amúgy 4,6os átlagom van....

(jha és ha nincs nyelvvizsgám van esélyem államilag finanszírozottba bejutni?)

2011. jan. 4. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsga az KELL. A közép minimum. Ugyanis a legtöbb szakon egy középfokú nyelvvizsga szükséges a diplomához, és egyetemen nem lesz időd nyelvet tanulni.

Amúgy 400+ pontot úgy lehet elérni, hogy az embernek van ugye 80 plussz pontja a nyelvvizsgából meg egy emelt érettségiből, és emellé ír még 2 85-90%-os érettségit.

2011. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!