Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatási felvételi...

A felsőoktatási felvételi jelentkezési lapon fel kell tüntetni valahol, hogy ha idén júniusban új érettségi eredményem lesz egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
Mivel tavaly nem vettek fel sehova, ezért idén újra próbálok jelentkezni. 2009-ben érettségiztem, és most egy tárgyból (földrajzból) szeretnék újra vizsgázni. A jegyem 3- as lett 56%-kal és most javítok. Ezt valahol fel kell tűntetni a jelentkezési lapban, hogy várhatólag új jegyem lesz belőle? Vagy csak ha meglesz az új eredményem tanúsítvány formájában, akkor a tanúsítvány másolatát egy magyarázó levéllel mellékelve beküldöm? (A címet és a határidőket tudom.)
2011. febr. 7. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem csak beküldöd utólag....de az e-felvi, pont ezért jó, mert mindent leír..nézz utána felvi.hu-n
2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!