Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Apáczai Csere János Gimnázi...

Az Apáczai Csere János Gimnáziumban milyenek a tanárok? (oda járókat kérdezném. ) (több lent)

Figyelt kérdés

Van olyan hogy tényleg igazságtalanok minden ok nélkül? (úgyértem pl rossz jegyet adtak, mert a feladat volt rossz a dolgozatban és nem tehetsz róla, hogy olyat kérdezett, amit nem tanultatok vagy ilyesmi)

Kedvesek és segítenek a tanulásban vagy inkább csak "lepasszolják az anyagot"?

Milyen történetek vannak róluk? (nem magánélet, hanem tanítást illetően)


Lécci segítsetek, mert nem tudom eldönteni, hogy oda menjek-e! És ha apáczais vagy, akkor lécci az igazat mondd meg és ne azért mondj szépeket, mert reklámozni akarod vagy ilyesmi! Nagyon fontos lenne!


Előre is köszönöm!


2011. jan. 5. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanárok jók, mindenből levizsgáztak. Bár én nem oda jártam, hanem a Körösi Csoma Sándorba. Ott is nagyon jók a tanárok. Leadják rendesen az anyagot, de oda kell figyelni. Meg otthon tanulni is kell. Cigizni a WC-ben lehet.
2011. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az természetes, hogy tanulni kell..... én a Fazekasba járok.... egyébként persze hogy levizsgáznak a tanárok.... de van olyan, akinek a tanítási módja egyszerűen kibírhatatlan....
2011. jan. 8. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nem oda akarsz átmenni?
2017. ápr. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!