Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha idén érettségizek, de csak...

Ha idén érettségizek, de csak 2012. 01. 03-án jelentkezek egy 2012. szept. -ben induló képzésre, akkor felvesznek, ha 100%-os emelt szintű angol és német érettségit teszek idén, de természettudományi tantárgyból viszont sohasem lesz érettségim?

Figyelt kérdés
Anglisztikára jelentkeznék 2012.01.03-án. Természettudományi tantárgyból soha se tettem érettségit, és nem is tervezem.
2011. jan. 5. 20:45
 1/4 anonim válasza:
A válasz: NEM. Nézz utánna a felvi.hu-n!!!!
2011. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utánanéztem. Nem találtam róla infót.
2011. jan. 5. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
2012 májusában érettségizőknek MUSZÁJ legalább egy természetismereti tárgyból érettségizniük. Csak ennyi infót találtam erről, az én esetemre nem találtam infót.
2011. jan. 5. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felvesznek, hiszen már lesz a kezedben érettségi bizonyítvány.
2011. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!