Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Fáy András Közgazda...

A Miskolci Fáy András Közgazdasági szakközépiskolába nehéz a szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
aki már volt ott szóbelizni azt megkérném,hogy írja le ide mit kérdeztek köszönöm
2011. jan. 6. 19:52
 1/2 klaucs828 válasza:

Nem nehéz a szóbeli, általános műveltségű dolgokat kérdeznek. És még erősen túloztam is.

Mikor én felvételiztem az általános iskolámról kérdeztek, meg a szokásos miért szeretnél ide jönni témát boncolgatták. Nem kell félni tőle, vicc az egész.

Egyébként gondold meg még egyszer, hogy szeretnél-e ide jönni. :) Jó indulattal mondom.


Ui.:rosszul írtad a nevét. Fáy András Közgazdasági Szakközépiskola és a miskolcit is kis m-mel írjuk :D

2011. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mért gondolojam meg h ide szeretnék e menni? ilyen rossz?amúgy meg amit vettem továbbtanulási tájékoztatóba a szóbelinél azt írták hogy nem csak általános műveltség.
2011. jan. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!