Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmarad most ősszel a felvételi?

Elmarad most ősszel a felvételi?

Figyelt kérdés
Szerettem volna a februárban induló képzésekre jelentkezni,de nem láttam róla semmit.Ti tudtok valamit?
2011. okt. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért maradna el?

[link]

2011. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 reptoid ***** válasza:
A 2012-es repoid invázióra, un. világvégére való tekintettel, igen, elmarad.
2011. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen emberek kellenek a felsőoktatásba!
2011. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem marad el, de ha minden igaz főleg mester illetve költségtérítéseseket hirdetnek meg.
2011. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek és az utolsónak a normális választ!2 nagy okos azért kérdeztem,mert ahova jelentkezni akartam azt mondták,hogy nem lett időben meghatározva keretszám, ezért nem indul.Itt olvastam,hogy mégis.Normálisan kérdeztem.Anyuka vagyok nem ilyen okos emberekkel foglalkozok, mint ti ketten és nem egésznap ilyeneket olvasok!
2011. okt. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!