Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van Salgótarjánban olyan...

Hol van Salgótarjánban olyan iskola ahol nincsen sok cigány?

Figyelt kérdés

Idegesít már az összes cigány már lassan ott tartok hogy beviszem az összes fegyveremet és kiírtom őket!!

PLS


2011. jan. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bolyai, Madách, Táncsics.
2011. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ált. suli, akkor meg kibírod :D
2011. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ált.suli lenne de hát ott tart már az a csöves Petőfi is hogy az 1. osztályba vannak 25-en és abból jó hogyha 2-3 normális magyar
2011. jan. 8. 08:00
 4/6 Klüti ***** válasza:
100%
gyere a Bolyaiba, ha általános iskolás vagy, akkor hatosztályosba. :D
2011. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Petőfibe jártam anno két cigó osztálytársam volt, de ők is az aranyláncos fajtából és nem karatekidek közül kerültek ki. Ma még a tanárt (és a tanárnőt pláne) is naponta ismétlem NAPONTA inzultálja ott a romafalka, nem még azt a max 1-3 csore magyart aki sportolni szeretne, és azért jelentkezett oda. Ismerős kissrác két hónapot bírt ki ott, márkás ruhát eleve nem vett fel, mert úgyse soká maradt volna rajta. Mindenét ellopták , két hónap alatt 9 kilót fogyott, és elkezdett bepisálni álmában. Ez a mai Petőfi. Király suli volt, imádtam, Isten nyugosztalja.
2011. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A Kodály Zoltán Tagiskola elég jó hely ;) én is oda járok
2015. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!