Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen iskola Salgótarjánban...

Milyen iskola Salgótarjánban a Stromfeld Aurél Gépipari Építőipari Informatikai szakközépiskola (GT)? Szept. Ott kezdek

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jár oda két ismerősöm, ők tavaly szeptembertől járnak oda, nagyon szeretik.
2010. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer jártam salgótarjánba, gondolom h szeretik, mert rengeteg ott a sexy csaj!!
2010. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tarjáni vagyok és lesz egy új osztálytársam aki a GT-ből jött. Szal nem tudom, de állítólag nagyon szeretnek bulizni.
2010. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
F@sza. Szerinted milyen? :D
2011. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a kérdésem :D oda mentél ? na és milyen? megbántad?
2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nógrád megye egyik leghírhedtebb iskolája. Bőven az ISZI szintje alatt van. Verekedések minennaposak. Drogosoktól hemzseg az egész épület. Ha szakképzőbe mész és műhely, akkor jobb ha viszel magaddal szerszámot, mert alig van használható. Ruha sem árt. Nekem 4 hónap volt mire megjött. Tanárok idegbetegek és agyhalottak. Diákokról ne is beszéljünk. Az informatika része talán jó. De nincsenek valami korszerű gépek ott. Szakképző részét meg messziről kerüld. Remélem senki nem szerez olyan tapasztalatokat, mint én ott. Szégyellem még a mai napig, hogy oda jártam.
2022. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!