Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz bekerülni a...

Nagyon nehéz bekerülni a Budapesti Apáczai Csere János Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kitűnő vagy, akkor nem. 1-2 négyes még belefér, rosszabb jegyek esetében meg válassz mást.
2011. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, most hetedikes vagyok. Jövőre szeretnék felvételizni. A hatodikos évvégi bizonyítványomban egy négyes volt: tesi. Most félévkor lehetséges, hogy kitűnő leszek, bár még nem biztos, lehet, hogy lesz egy négyesem. Nagyon szeretnék bekerülni. Nagyon nehéz lesz a felvételi? Igaz, még van egy évem, de már most nagyon izgulok.
2011. jan. 7. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni még nagyon sok időd van lehet más fog érdekelni a 6.os bizonyítványod meg nem érdekel senkit 7. évvége 8. félév és persze központi

kitűnővel meg felvesznek feltéve ha a felvételit nem rontod el.

2011. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A 6.-ost csak azért írtam le, mert mondta az első válaszoló, hogy kitűnőnek kell lenni, és én megírtam, hogy a bizim milyen lett most. :)

Hát, az a baj, hogy mindig nagyon izgulok az ilyeneken, mert félek, hogy elrontom.

2011. jan. 7. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Na a tesi az, ami senkit nem érdekel :D Amúgy meg a központi felvételi egy vicc, én se készültem agyon magam rá, ha nem vagy buta, bejutsz oda, ahová szeretnél, egyszerűen annyi a titok, hogy tanulj-készülj rendesen és nem kell a fölösleges parázás, nem ezen múlik az élet.
2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te jó Isten, milyen rossz a helyesírásom :) Visszaolvastam a kérdésem. Nem "Budapesti", hanem budapesti :)
2011. jan. 20. 19:44
 7/7 anonim válasza:
Sokan túlspirázzák ezt az egész.. Én is Apáczais vagyok. Egyébként amelyik tagozatra mész, arra a tantárgyra koncentrálj, ha a többi nem megy, nem baj annyira. Nekem van olyan osztálytársam aki 3-as matekjegyekkel jelentkezett humán tagozatra és senkit nem érdekelt. Csak ne bízd el magad. Én úgy voltam vele, ha elég a tudásom, hogy fejvegyenek, akkor felvesznek, ha nem elég, akkor meg nekem is jobb ha másik gimibe megyek. De felvettek! (:
2011. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!