Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Miskolci Egyetem Gépészmérnö...

A Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karán lesz gyakorlat majd? /többi lent/

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mettől meddig és mikortól (hanyad évtől)?


Kötelező lesz rá járni?


2011. jan. 17. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Harmadik évet követő nyáron van ha jól tudom.

És igen, kötelező.

2011. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó Szerencsét!


Miskolcon tanuló gépész vagyok. A kérdésedet meg nem igazán értem. Gyakorlat akár már rögtön az első oktatási napon lehet majd. Ezek az előadást egészítik ki, előadáson többnyire az elmélet megy le, egy két tényleg alap gyakorlati példával. Gyakorlaton pedig az előadásokon vett anyag készségszintű elsajátítása a cél, ami vagy összejön, vagy nem jön össze... =). ezekre KÖTELEZŐ bejárni, különben úszott a féléved az adott tárgyból. Ezek a gyakorlatok lehetnek egy illetve kétórásak is. Akár reggel 8-tól délelőtt 10-ig is tarthat, sőt, egy nap lehet akár több gyakorlatod is, és még tetézem a bajt: az egész napod eltelhet úgy, hogy csak gyakorlatokra jársz különböző tárgyakból! Szörnyű mi? =)


Ha viszont arra gondolsz, hogy kell-e menni majd nyári gyakorlatra, és el kell-e menni rá, akkor a válaszom szintén KÖTELEZŐ! A saját érdekedben! Itt egy cégnél, az "iparban" kell elhelyezkedned, célszerű úgy megválasztani a helyet, hogy ott tudd írni a szakdolgozatodat is. Magyarul ha teszem azt, mechanikai technológiával kapcsolatos szakdolgozatot akarsz írni, akkor nem mész el olyan céghez, ahol többnyire logisztikával foglalkoznak. Hanyad évtől van? Változó, nekem most nyáron lesz esedékes, harmadéves vagyok. A gyakorlat időtartama 6 hét. Ha kihagyod, nem kapsz diplomát, illetve később (egy év múlva) pótolhatod. Mert kötelezően teljesíteni kell, valami igazolást kell bemutatni biztos, hogy ettől eddig itt és itt ezt és ezt csináltad. Nem tudom pontosan, még semmilyen tájékoztató nem volt erről nekünk.


Tisztelet a Gépésznek!

Vivat Miskolc!

2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! Bár én informatikát szeretnék majd tanulni. :)
2011. jan. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!